Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na spędzenie wolnego, ciepłego popołudnia niż wylegiwanie się na leżaku w zacisznej scenerii? Niestety, nie każdy dysponuje rozległym ogrodem, w którym może odpocząć i cieszyć się bliskością natury. Namiastkę ogrodu może stanowić balkon. Nawet niewielka przestrzeń zawieszona wśród miejskiej zabudowy może zapewnić idealne warunki do błogiego relaksu. Jakie meble ogrodowe i dodatki zapewnią Ci pożądany efekt? Sprawdź!

Aluminiowe meble ogrodowe – pewny wybór

Meble balkonowe muszą być solidne, wygodne, odporne na działanie czynników zewnętrznych… Unikaj modeli z naturalnych materiałów wymagających czasochłonnej impregnacji i zabezpieczania. Na balkonie znacznie lepiej sprawdzą się aluminiowe meble ogrodowe. Lekkie, minimalistyczne krzesła, stoliki, huśtawki i kanapy nie przytłoczą aranżacji, więc mile widziane są nawet na niewielkim balkonie. Metal zabezpieczony farbą proszkową nie wymaga impregnacji. Możesz mieć pewność, że nowe meble zachowają swoją nienaganną formę przez wiele lat. Co ważne, brak miejsca na wieloelementowy komplet w piwnicy czy garażu nie jest żadnym problemem. Metalowe meble przykryte pokrowcem mogą „przezimować” na balkonie.

Meble z chłodnego, surowego aluminium wniosą do kompozycji nowoczesny szyk. Na stronie gardenspace.sk/zahradny-hlinikovy-nabytok zajdziesz wiele inspiracji, dzięki którym zaaranżujesz gustowną przestrzeń wypoczynkową.

Dodatki na balkon

Kącik wypoczynkowy będzie kompletny dopiero wtedy, kiedy uzupełnisz go o dodatki. To właśnie rośliny posadzone w dekoracyjnych donicach, miękki dywan przystosowany do użytku zewnętrznego, miękkie poduszki i nastrojowe oświetlenie nadadzą przestrzeni charakteru.

Comments are closed.