Komfort podczas gotowania zapewniają świeże produkty, dobrej jakości przepisy oraz możliwość korzystania z wysokiej jakości garnków. Od kilku lat topowe produkty, użytkowane wcześniej wyłącznie w profesjonalnych kuchniach, możemy mieć we własnym domu. Mowa tu przede wszystkim o rozbudowanych kompletach garnków.

Garnki ze stali nierdzewnej

Funkcjonalne garnki ze stali nierdzewnej to najlepszy sprzymierzeniec w kuchni. Szukając sposobów na udogodnienia podczas gotowania, nie ma lepszej opcji niż taki komplet. Garnki wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 to propozycja dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, świetny design i niewygórowaną cenę. Garnki te pozwolą na realizowanie najbardziej szalonych pomysłów kulinarnych i zaskakiwanie bliskich doskonałymi potrawami.

Stal nierdzewna 18/10 to idealne rozwiązanie w kuchniach – tworzywo to nie odkształca się, nie jest podatne na działanie korozji. Garnki takie posiadają wielowarstwowe dno, a innowacją są dyski, które pozwalają na szybsze i równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Wygodne uchwyty i rączki tworzone są z materiałów nieprzewodzących ciepła, przez co podnoszenie czy przenoszenie garnków jest znacznie bezpieczniejsze.

Nie tylko garnki!

Smażenie może okazać się sztuką – miłośnikom potraw z grilla poleca się wykorzystanie w domowych warunków patelni grillowych. Patelnia taka to idealny sposób, by przypomnieć sobie smaki lata, bez względu na porę roku. Nowoczesne patelnie grillowe zaproponuje sklep gerlach.pl. Patelnie oferowane przez producenta odznaczają się przede wszystkim kształtem – kwadratowa patelnia pozwala na grillowanie większej ilości produktów w jednym czasie. Atutem jest tu wykorzystanie karbowanej powierzchni dna – pozwala to nie tylko na uzyskanie charakterystycznego wzoru na potrawach, ale też na odsączanie nadmiaru tłuszczu, który gromadzi się w rowkach na dnie patelni. W ten sposób możliwe jest znaczne ograniczenie kaloryczności potrawy. Wygodna, profilowana rączka patelni grillowej pozwoli na bezpieczne smażenie ulubionych dań.

Comments are closed.