Oryginalny ogród przed domem to miejsce, które podnosi estetykę budynku, ale też przestrzeń odpowiednia do relaksu. Wystrój ogrodu przed domem nie powinien być przypadkowy – warto wykorzystać to miejsce właśnie do relaksu. Jakie meble i dodatki wybrać, wy wykorzystać jego pełen potencjał?

Wystrój ogrodu przed domem – meble technorattanowe

Podstawą w aranżacji miejsca wypoczynkowego w ogrodzie są bez wątpienia meble. Niebanalny wystrój ogrodu przed domem osiągniemy wykorzystując meble technorattanowe. Nowoczesne meble z technorattanu przyciągają wzrok i sprawiają, że przestrzeń staje się znacznie ciekawsza. Meble takie dostępne są w rozbudowanych kolekcjach, w których znaleźć można m.in. wygodne sofy, fotele i krzesła, leżanki ogrodowe, stoły i stoliki kawowe. Uzupełnieniem takich kolekcji są technorattanowe skrzynie ogrodowe oraz donice. Meble technorattanowe są niezwykle trwałe – wynika to z zastosowanych materiałów. Meble te posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, ich okrycie tworzone jest z plecionki syntetycznej. W kolekcjach technorattanowych znaleźć można zarówno meble odpowiednie do aranżacji przestrzeni nowoczesnej, jak i klasycznej.

Wystrój ogrodu przed domem – jak ochronić się przed słońcem?

Wystrój ogrodu przed domem uzupełni parasol lub pergola ogrodowa. Oba te rozwiązania mają za zadanie skutecznie chronić przed działaniem promieni słonecznych. Nowoczesne parasole posiadają liczne punkty regulacji, które pozwalają na dopasowanie kąta padania cienia. Obszerne czasze tworzone są z tkanin technicznych pokrytych warstwa poliuretanu, co sprawia, że czasza jest zabezpieczona przed płowieniem i wilgocią. Pergole to konstrukcje wznoszone modułowo, które z pewnością przyciągają wzrok. Ich dach wykonany jest z lameli, które mogą obracać się wokół własnej osi. To użytkownik decyduje o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę.

 

 

Comments are closed.