Technorattanowe meble szturmem podbiły ogrody prywatne i zewnętrzne strefy hoteli, restauracji i ośrodków SPA. Stylowe, wyplatane z technorattanu krzesła, foteliki, fotele i huśtawki zapewniają wysoki komfort wypoczynku, a jednocześnie dodają zewnętrznej scenerii uroku. Czym wyróżniają się meble wyplatane z popularnego materiału? Jak o nie dbać? Sprawdź!

Czym jest technorattan?

Technorattan to innowacyjny materiał wykorzystywany na szeroką skalę do produkcji mebli i dodatków ogrodowych. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim właściwościom. Materiał produkowany jest ze wzmacnianego włókna polietylenowego lub poliuretanu o dużej gęstości. Technorattan celująco zdaje egzamin w wymagającym, zewnętrznym środowisku. Nie niszczeje pod wpływem mrozu, wysokiej temperatury, promieniowania UV i wilgoci. Meble plecione z syntetycznej plecionki są lekkie, co ułatwia ich przenoszenie. Atutem mebli technorattanowych jest ich naturalne, ciepłe wykończenie, które pięknie prezentuje się na tle bujnej zieleni.

Jak dbać o technorattanowe wyposażenie?

Technorattanowe meble spełnią oczekiwania osób, które cenią sobie naturalne piękno rattanu, ale poszukują dla niego bardziej praktycznej alternatywy. Technorattan nie wymaga impregnacji, zabezpieczania poza sezonem ani odświeżania jego koloru. Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne ograniczają się w tym przypadku do przecierania zabrudzonych mebli wilgotną ściereczką. Co ważne, sztuczne „pędy” składają się ze zwartych, nieporowatych włókien, które nie absorbują wody ani zanieczyszczeń, dzięki czemu utrzymanie mebli w czystości jest dziecinnie proste. Na stronie gardenspace.sk/zahradny-nabytok znajdziesz więcej informacji na temat technorattanowych mebli.

Comments are closed.

https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/ ardenmeble.pl lebukowe.info