Styl industrialny to dzisiaj jeden z chętniej wybieranych pomysłów na zaaranżowanie przestrzeni domowej. Jeszcze do niedawna wnętrza loftowe kojarzone były wyłącznie z restauracjami, pubami, kawiarniami. Dzisiaj z powodzeniem możemy wykorzystać ten trend w naszych domach. Konsola do przedpokoju to jedna z wielu propozycji, którą mają dla nas topowi projektanci. Jak zaaranżować przedpokój w stylu loft? Oto kilka wskazówek!

Industrialna konsola do przedpokoju

Styl loftowy króluje w polskich domach – daje on wiele możliwości niebanalnej aranżacji, ale też szansę na wydobycie pełnego potencjału danego wnętrza. Styl loftowy inspirowany jest fabrykami i przemysłem – królują tu takie tworzywa jak lite drewno, metal, szkło hartowane, naturalny kamień, cegła. Przestrzenie loftowe są jasne, przestronne, zaprojektowane tak, by poruszanie się w nich nie było problemem. Styl industrialny doskonale sprawdza się w mieszkaniach blokowych, nadając im elegancji, i optycznie powiększając pomieszczenia. W przypadku przedpokojów styl industrialny pozwoli na wykreowanie miejsca, które będzie witało gości. Industrialna konsola do przedpokoju to jedna z kilku propozycji, które warto wykorzystać!

Konsola do przedpokoju loftowego

Loftowy przedpokój powinien być dobrze oświetlony i dopasowany do konkretnych potrzeb. Nie może zabraknąć tu lustra oraz minimalistycznego wieszaka, na którym goście czy domownicy wieszać będą ubrania wierzchnie. Konsola do przedpokoju to propozycja, by przestrzeni tej nadać więcej elegancji. Konsole to proste, praktyczne meble, których konstrukcja opiera się na metalowych stelażach. Ich blaty i półki tworzone są z litego drewna w jasnym kolorze. Połączenie eleganckiego drewna i czerni daje ponadczasowy efekt – takie konsole mogą być również wykorzystywane we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych.

Comments are closed.