Nowoczesne meble do mieszkania to dzisiaj nie tylko gotowe kolekcje, które znajdziemy w ofercie topowych producentów. Wielu producentów proponuje nam meble na wymiar – to wygodne rozwiązanie, kiedy nasze mieszkanie ma być zaaranżowanie tak, jak sami tego potrzebujemy. Wśród licznych propozycji to szafy na wymiar cieszą się największym zainteresowaniem. Dlaczego?

Szafy na wymiar – zwiększ przestrzeń do przechowywania!

Meble tworzone na wymiar o przede wszystkim wygoda – mówią projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, która specjalizuje się w tworzeniu mebli na wymiar. Szafy na wymiar to propozycja dla osób wymagających, szukających mebli dopasowanych do potrzeb i funkcjonalnych. Taka szafa może zostać zaprojektowana dokładnie w taki sposób, w jaki sobie tego życzymy – podkreślają architekci. Szafy na wymiar to idealne rozwiązanie dla problematycznych pomieszczeń, gdzie znajdują się wnęki. Taka szafa idealnie wypełni wnękę, nada jej funkcjonalności i sprawi, że zyskamy dodatkowe miejsce do przechowywania. Atutem tego rozwiązania jest również fakt, że szafy na wymiar mogą sięgać sufitu – oznacza to jeszcze więcej miejsca na nasze przedmioty. Dzięki drzwiom przesuwnym dodatkowo oszczędzimy miejsce!

Stwórz szafy na wymiar zgodnie z oczekiwaniami

Niewątpliwą zaletą szafy na wymiar jest fakt, że może być ona zaprojektowana od początku do końca zgodnie z naszymi wytycznymi. Nie tylko wymiary są tu ważne – jako klienci dobieramy materiały konstrukcyjne oraz dekory, laminaty czy elementy systemowe. To świetna szansa na stworzenie wyjątkowego mebla, dopasowanego do naszych potrzeb! Również klient decyduje o tym, jak szafa wygląda wewnątrz – wybiera ilość i rozmieszczenie półek, ewentualne szuflady, decyduje o tym, jak wysoko ma być umieszczony drążek na ubrania.

Comments are closed.