Codzienne gotowanie to wyzwanie, ale też przyjemność. Wybierając garnki wysokiej jakości możemy mieć pewność, że nasze dania zachowają doskonały smak i aromat. Jakie garnki zaproponują nam obecnie topowi producenci? Jakie rozwiązania wybrać, aby mieć pewność, że garnki pozostaną z nami na długo?

Stalowe garnki idealne do każdej kuchni

Wśród licznych propozycji topowych producentów to garnki stalowe są tymi najczęściej wybieranymi. Nowoczesne garnki ze stali nierdzewnej 18/10 odznaczają się wysoką odpornością na ścieranie, uszkodzenia, działanie wilgoci. Garnki takie uzupełnione są o specjalne dyski umieszczone w dnach – zadaniem dysków jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz, co przekłada się na szybsze przygotowywanie potraw, jak również na oszczędność energii.

Zestawy garnków uzupełnione są o liczne dodatki – wśród nich warto wymienić przede wszystkim wewnętrzne miarki do odmierzania płynów, jak również lejki czy cedzaki. Dzięki nim codzienne korzystanie z kompletu garnków będzie jeszcze przyjemniejsze i prostsze. O wygodę w użytkowaniu zadbają profilowane i antypoślizgowe uchwyty i rączki, które pozwolą na podnoszenie i przenoszenie garnka z gorącymi potrawami z miejsca na miejsce.

Nowoczesna patelnia – jak powinna być skonstruowana?

Do smażenia potraw wybierajmy patelnie zaprojektowane zgodnie z najnowszymi technologiami. Patelnie ceramiczne doskonale wpisują się w nowoczesne trendy i będą gwarancją, że smażone mięso czy ryby zachowają chrupkość, doskonały smak i aromat. Patelnie ceramiczne posiadają powłoki, które minimalizują ryzyko przywierania potraw do dna. Powłoki te pozwalają też na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu. Rączki patelni są profilowane i wykonane z tworzyw antypoślizgowych.

Comments are closed.