Dobry parasol ogrodowy wskazany jest na świeże powietrze. Nie tylko, jak sama nazwa wskazuje – na ogród – ale także na balkon. Tam również ludzie chętnie korzystają z takich konstrukcji, które dają ogromną ilość cienia.

Dobry parasol na wysięgniku

Wśród ciekawych propozycji, jeżeli chodzi o parasole, są te, znajdujące się na wysięgniku. Czy faktycznie opłaca się je kupić? Tak. Jeżeli ktoś nie jest pewny, jak taki parasol wygląda, to może zajrzeć na gardenspace.sk/zahradne-slnecniky, gdzie czeka kilkanaście ciekawych propozycji. Co więcej, można je także zamówić. No ale nie o samym kupnie będzie teraz mowa, ale raczej o zaletach, jakie ma ten parasol. Pierwsza – możliwość ustawienia w dowolnym miejscu, bez żadnych ograniczeń. Druga – przestrzeń znajdująca się pod cieniem jest obok nogi parasola, więc nie ma żadnych problemów, jeżeli chodzi o aranżację.

Dobry mechanizm regulacji

Nie można również zapomnieć o tym, że tego typu parasole wyróżniają się tym, iż posiadają wygodny w użytkowaniu mechanizm regulacji. Co to znaczy dokładnie? Że kąt nachylenia czaszy parasola może być różny. Do tego należy nadmienić, że sama czasza występuje w różnych rozmiarach. Dlatego też można zdecydować się na nie na naprawdę dużych ogrodach lub też można pomyśleć o ich użytkowaniu w przestrzeni komercyjnej. Noga może być prosta, ale również może mieć kształt łuku. Obydwie są praktyczne, ale to łuk jest zdecydowanie rzadziej wybierany. Chociażby ze względu na to, że parasol często ustawiany jest przy samej ścianie lub np. pergoli. 

 

Comments are closed.