Eleganckie dodatki na taras zmienią oblicze miejsca wypoczynkowego i nadadzą mu konkretnego charakteru – przekonują projektanci oraz architekci zieleni. Warto wybrać takie dodatki, które będą również funkcjonalne. Jakie rozwiązania znajdziemy w sklepach? Co warto wykorzystać na naszym tarasie?

Dodatki na taras – wybieramy ciekawe oświetlenie

Decydując się na dodatki na taras przede wszystkim pomyślmy o odpowiednim oświetleniu – w sklepach takich jak gardenspace.pl znajdziemy eleganckie lampy solarne, jak również piękne lampiony, wewnątrz których możemy ustawić świece. Lampy solarne to niezwykle ekologiczne rozwiązania – możemy ładować je zarówno poprzez klasyczny kabel USB, jak i energią słoneczną. Pracują one w trzech trybach, przez co możemy dopasować intensywność oświetlenia do konkretnych potrzeb. Lampiony to dodatki na taras, które pozwolą podkreślić styl prowansalski czy rustykalny na naszym tarasie – będą one roztaczać subtelne światło świecy. Lampiony mogą być tworzone zarówno z materiałów naturalnych, takich jak rattan, jak i być tworzone zgodnie z najnowszymi trendami, np. z aluminium. 

Przyjemne w dotyku dodatki na taras

Funkcjonalne dodatki na taras to przede wszystkim miękkie poduszki – pełnią one podwójną rolę. Są jednocześnie wspaniałą ozdobą, a także podnoszą nasz komfort. Poduszki dostępne są w szerokim wachlarzu kolorystycznym, bez trudu znajdziemy również produkty dopasowane do danego stylu czy aranżacji. Doskonałym pomysłem na dodatki na taras jest również dywan zewnętrzny – dywany tworzone są w całości z materiałów pochodzących z recyklingu. Dywany zewnętrzne są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz na działanie wilgoci. Ten rodzaj tworzywa nie wchłania brudu, doskonale też będzie izolował nasze stopy przed chłodnymi płytkami tarasowymi. 

Comments are closed.