Polacy, którzy wyjeżdżają do pracy za granicą sezonowo, muszą po z czasem rozliczyć się z zagranicznym fiskusem. Dotyczy to oczywiście osób, które pracują w tych krajach legalnie. Pracodawca odprowadza za nich składki na podatek dochodowy. W zależności od miejsca, urzędy skarbowe przyjmują różne terminy i wymagania. Jednak jedno jest pewne. Większość z nich za niedostarczenie na czas zeznania podatkowego, może nałożyć na podatnika karę finansową. A o zwrot podatku warto się ubiegać, ponieważ to nawet kilka tysięcy złotych na naszym koncie. Przeczytaj artykuł do końca, aby dowiedzieć się więcej.

Interesuje Cię zwrot podatku z Niemiec? Rozlicz się przez Internet!

Z Biurem Podatkowym Borsuk odzyskasz 100% kwoty. To jedno z najdłużej działających biur zajmujących się zagranicznymi rozliczeniami w Polsce. Pomogli już tysiącom Polaków, odzyskując ponad 150 milionów euro, np. z powodu zaniżonych ulg lub wysokich składek na poczet podatku dochodowego. Teraz i Ty możesz otrzymać zwrot podatku z Niemiec, nawet w 6 tygodni. Wystarczy, że pobierzesz i wypełnisz formalności,  a następnie wyślesz do naszego doradcy podatkowego, a my zajmiemy się resztą. Bez nerwów i pomyłek. Wejdź na https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-niemcy/ i dowiedz się więcej, jak skorzystać z pomocy Biura Borsuk podatki.

Rozliczenie podatku z Austrii. Prostsze niż myślisz

W Austrii rozliczenie podatku jest obowiązkowe dla wszystkich. Konieczne jest zatem złożenie deklaracji podatkowej do 30 kwietnia lub 30 czerwca. Możemy to zrobić za pomocą systemu FinanzOnline, która została udostępniona przez austriackie organy podatkowe. Rozliczenie podatkowe w taki sposób jest bezpieczne. Wystarczy, że będziemy w posiadaniu Lohnzettel, czyli austriackiej karty podatkowej. 

Jeśli z jakiś powodów masz problem, skorzystaj z pomocy profesjonalnej kancelarii Borsuk podatki. Wszystkie szczegóły znajdziesz pod adresem https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-austria/

 

Comments are closed.