Chcąc relaksować się w weekendy blisko domu warto zaaranżować nasz przydomowy taras czy nawet niewielki ogródek. Olbrzymia ilość mebli outdoorowych i dodatków sprawia, że bez trudu stworzymy miejsce, które stanie się dla nas oazą spokoju i wypoczynku. Wśród chętnie kupowanych mebli wymienia się między innymi leżaki na taras. Czy warto mieć je u siebie na tarasie?

Technorattanowe leżaki na taras

Decydując się na leżaki na taras przede wszystkim warto zastanowić się jaki model wybrać. Na polskim rynku znajdziemy wiele interesujących modeli, które stworzono z dużą precyzją i dbałością o detale. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się leżaki na taras wykonane z technorattanu. Meble technorattanowe cieszą się olbrzymim zainteresowaniem od wielu lat – ten rodzaj mebla nie tylko prezentuje się doskonale, ale też jest wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Technorattanowe leżaki na taras to idealne uzupełnienie obszernych tarasów, jak i mebel, który może stanowić centrum naszego balkonu. Taki leżak posiada aluminiowy, lekki stelaż malowany proszkowo – zastosowanie aluminium pozwoliło na znacznie zmniejszenie finalnej wagi mebla. Wierzch takiego leżaka pokrywa technorattanowa plecionka. Technorattanowe leżaki na taras posiadają regulowane zagłówki. 

Nowoczesne leżaki na taras

Alternatywą dla technorattanu są nowoczesne leżaki na taras, w których zastosowano siatki syntetyczne. Są one odporne na przecieranie, uszkodzenia mechaniczne, są elastyczne. W przypadku takich leżaków również zastosowano aluminium jako materiał na stelaż. Regulowany zagłówek pozwala na wygodne czytanie, drzemanie czy opalanie na tarasie. 

Leżaki na taras możemy zestawiać dowolnie z innymi meblami oraz uzupełniać je o poduszki czy pledy. Wypoczynek na leżaku pozwoli nam skutecznie zregenerować siły. 

Comments are closed.