Zakup polisy OC wiąże się dla posiadaczy samochodów z nerwowym poszukiwaniem najlepszej oferty na rynku, najczęściej na ostatnią chwilę. W poszukiwaniach mogą pomóc wyszukiwarki i kalkulatory internetowe. Nie chcąc podawać wrażliwych danych w sieci, warto wykorzystać kalkulator OC bez podawania danych. Jak działa takie narzędzie?

Kalkulator OC bez podawania danych w zasięgu ręki

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej to dokument, który musi posiadać każdy właściciel pojazdu mechanicznego. Polisa pozwala na pokrycie szkód wyrządzonych na drodze przez posiadacza polisy – szkody mogą dotyczyć uszkodzenia innych samochodów czy uszczerbku na zdrowiu pieszych. Brak polisy OC skutkować będzie dotkliwymi mandatami i karami.

Zakup polisy OC nie musi wiązać się z koniecznością stawiania się w biurze agentów ubezpieczeniowych. Aby nie tracić czasu i pieniędzy, warto skorzystać z dedykowanych kalkulatorów OC, które szybko wyliczą wysokość składki. Zasada działania kalkulatora opiera się na konieczności podania istotnych danych, kalkulatory takie dostępne są w sieci bezpłatnie. Czy znajdziemy kalkulator OC bez podawania danych? Tak!

Nowoczesny kalkulator OC bez podawania danych

Kalkulator OC bez podawania danych to innowacyjne narzędzie, które poprosi wyłącznie o dwie informacje: datę urodzenia właściciela pojazdu oraz numer rejestracyjny. Pozostałe informacje kalkulator pobierze z baz danych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Rozwiązanie to przede wszystkim oszczędza czas – nie ma potrzeby wypełniania długich formularzy i podawania istotnych danych. Druga kwestia to oczywiście wysoka wygoda rozwiązania. Kalkulator szybko obliczy najkorzystniejszą składkę z uwzględnieniem posiadanych zniżek. Wybraną polisę można zakupić przez Internet.

 

 

Comments are closed.