Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że faktycznie depilacja laserowa jest sposobem na uzyskanie wiecznie gładkiej skóry do końca swoich dni. Tradycyjne metody depilacyjne często pozostawiają bolesne podrażnienia, które potrafią się zaogniać w ciepłe dni. Powoduje to ból i pieczenie nie mówiąc już o tym, że równocześnie odrastają włoski, które wypadałoby zgolić. To bardzo nieprzyjemne uczucie. Wraz z depilacją laserową można o nim zapomnieć na dobre!

 

 

Depilacja laserowa krok po kroku

 

Osoby, które jeszcze zastanawiają się nad wyborem depilacji laserowej zastanawiają się jak wygląda cały proces. Najłatwiej to przedstawić w punktach:

 

-Na początku odbywa się wizyta kontrola, której zadaniem jest zakwalifikowanie pacjenta do zabiegu depilacji laserowe. W przypadku profesjonalnych sieci zawsze jest ona przeprowadzana – na niej można zadać odpowiednie pytania, a profesjonalista sprawdza czy klient nie ma przeciwwskazań mogących zagrozić jego zdrowiu.

-Po kwalifikacji do zabiegu umawiany jest terminarz sesji. Najczęściej sesje oddalone są o 4-6 tygodni w zależności od gęstości włosów czy tego jaką karnacje posiada dana osoba. Informacja o tym, że nie należy przekładać terminów sesji powinna być dobitnie podkreślona.

-Zabieg jest dość szybki i trwa od kilku do kilkudziesięciu minut. Jego długość najczęściej zależy od tego jaka partia ciała jest depilowana. Nie jest on skomplikowany – po nałożeniu odpowiedniego żelu na skórę pracownik nakierowuje laser na daną partię ciała i wykonuje regularne ruchy pozwalające na dotarcie światła lasera do każdej przestrzeni na skórze.

 

Sprawdź: https://depilacja.pl/

 

Odczucia po zabiegu

Po danej sesji zabiegowej jedyne co klient może czuć to lekki dyskomfort znajdujący się w depilowanej okolicy. Jest nim zazwyczaj lekkie pieczenie, zaczerwienienie czy obrzęki, które zazwyczaj mijają po kilku godzinach. W dzisiejszych czasach jest to coraz rzadsze ze względu na fakt nowoczesności wykorzystywanych laserów. Wiele z nich posiada dodatki chłodzące, które ograniczają ryzyko wystąpienia takich działań niepożądanych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.